spolehlivost, rychlost a dostupnost

O společnosti Ecotent®

Objevte živoucí duši naší společnosti a to, co nás motivuje.

Být součástí rodinného podniku znamená pro naše zákazníky a zaměstnance, že mají hmatatelného partnera a zaměstnavatele, který neusiluje o krátkodobý zisk, ale má snahu budovat trvalé vztahy.

Z Evropy Z Evropy
Od výrobce Od výrobce
Inovace Inovace
Nejlepší poměr kvalita/cena Nejlepší poměr kvalita/cena
 
Naše zastřešující značka

Skupina Zingerle Group

Společnost Ecotent® je součástí skupiny Zingerle Group. Rodinná firma, která působí pod vedením již třetí generace a je největším evropským výrobcem party stanů. Pod značkou Mastertent® píše rodina Zingerle již 30 let historii stanů po celém světě. S představením značky Ecotent® začíná v roce 2023 nová kapitola v historii společnosti. V naší výroční zprávě najdete to nejdůležitější z právě uplynulého vzrušujícího roku.  

Seznamte se se skupinou Zingerle Group
v srdci italských Dolomit

Naše hlavní sídlo

Naše hlavní sídlo , které je také našim provozním sídlem a kde se vyrábějí, montují, kontrolují, balí a expedují hliníkové konstrukce našich party stanů po celém světě, se nachází na adrese Sciaves. Tato malá vesnička v Jižním Tyrolsku, zasazená do srdce Dolomita čítající pouze 3 312 obyvatel, se nachází v nadmořské výšce 750 m.

ŽIJEME UDRŽITELNĚ.
Celá firemní budova je napájena zelenou energií ze solárních panelů na střeše. Ve všech prostorách používáme LED osvětlení, jsme napojeni na obecní síť dálkového vytápění, která vyrábí teplo z obnovitelných zdrojů, a spolupracujeme s místními dodavateli, abychom minimalizovali dopravní vzdálenosti. 

Seznamte se s našimi udržitelnými projekty
vlastní krejčovská dílna a typografie

DRUHÝ VÝROBNÍ ZÁVOD

Celý výrobní proces probíhá v rámci Evropské unie. V našem druhém výrobním závodě v Rumunsku máme vlastní krejčovskou dílnu a tiskové oddělení.

Nacházíme se v kouzelné oblasti Rumunska, která je známá příběhy o upírech a hradech obývaných nadpřirozenými bytostmi: Transylvánie. Naši zaměstnanci jsou však lidé z masa a kostí a k výrobě střech našich stanů nepoužívají magii, nýbrž inovativní technologie a spoustu zkušeností.

Wellness zóny pro naše zaměstnance

Rovnováha mezi pracovním a soukromým životem

Palivo pro motor naší společnosti

Blaho našich zaměstnanců je nám obzvláště blízké. Proto jsme zřídili prostor s nabídkou čerstvého ovoce, čajů a občerstvení a místnost pro jógu. Správné držení těla a zdravá záda navíc zaručují výškově nastavitelné stoly, které umožňují práci ve stoje. Nabízíme také flexibilní pracovní dobu a pořádáme řadu skupinových akcí.

více než 300 motivovaných zaměstnanců po celém světě •
Icon

Více než 300 zaměstnanců v našich výrobních a distribučních závodech v Evropě a USA spolupracuje, aby vám poskytli ty nejlepší výrobky a služby.

Pro ostatní

Charita

Jednou ročně pořádáme charitativní akci, na které vybíráme dary, které jsou bez výjimky věnovány neziskové organizaci. 

Více informací
HERE, THERE, ANYWHERE

Vždy k dispozici, vždy po vašem boku!

Bez ohledu na to, kde se nacházíte, jsme vám vždy k dispozici a rádi vás podpoříme ve vašem rozhodování. Naši zaměstnanci znají produkty a potřeby našich zákazníků nejlépe, a proto vám mohou pomoci najít to správné řešení. Pokud se rozhodnete pro koupi některého z našich výrobků, naši odborníci vám budou k dispozici i po prodeji: to vám můžeme slíbit.

Profesionální zákaznický servis Profesionální zákaznický servis
Zaměření na lidi Zaměření na lidi
Zkušenosti a profesionalita Zkušenosti a profesionalita
Globální distribuční síť

Vždy blízko vás

Ať jste kdekoli, jsme vám nablízku. Všechny naše poradce a prodejní místa najdete na mapě světa vpravo.

Najděte si svého odborníka
 
 
Vaše země. Váš jazyk.
Procházíte stránku www.ecotent.cz. Chcete přejít na cílovou doménu?
Spojené státyPřejít na www.ecotent.us
Vaše země. Váš jazyk.
Party stany spojují lidi a kultury. Stejně jako naše webové stránky. Vyberte si zemi a jazyk pro optimální prohlížení.