Gastronomie, hotely a stravování

Pracujete v gastronomii a vaše podnikání často ovlivňuje počasí? Nedovolte, aby počasí ovlivnilo výsledky vaší práce, a vytvořte příjemný vnitřní prostor pro své zaměstnance a hosty.

Řešení na míru s praktickým designem

Zde najdete vše, co potřebujete, pokud pracujete v pohostinství. Naše řešení na míru nabízejí vzhled, který se přizpůsobí všem požadavkům, v kombinaci s praktickým designem. Používáme odolné a certifikované materiály, které vydrží, takže s našimi catering stany si můžete být vždy jisti, že budou vaši zákazníci chráněni a budou mít pohodlí, zatímco vy se budete moci plně soustředit na obsluhu.

Zde objevte všechny možnosti!

4x4m Faltpavillon in der Farbe Ecru als Street-Food Zelt im Einsatz mit
Trocha relaxace a designu

Catering stany pro vás a vaše hosty

Jíst venku, na terase nebo na zahradě za slunce i deště? Vždy rádi! Catering stany jsou ideálním řešením pro jakýkoli venkovní prostor. Design, všestrannost, praktičnost a odolnost v jednom výrobku.

Pro váš venkovní kuřácký koutek

Nepromokavé stany pro kuřáky

Od malé kavárny až po restauraci pod širým nebem nebo kavárnu na střeše je kouření povoleno pouze venku, ale zejména v chladných, pošmourných nebo příliš slunečných dnech je pobyt venku opravdu nepříjemný a nepohodlný. Řešení? Stan pro kuřáky. 100 % nepromokavé a nehořlavé: jsou dokonalým přístřeškem pro hosty, kteří si potřebují dát pauzu na cigaretu.

Módní street food stánek, který zaujme pozornost

Street food stánek

Schopní lidé, pohodová a veselá atmosféra, nové kultury a chutě. Festivaly pouličního občerstvení vždy přilákají mnoho návštěvníků, ale také mnoho konkurentů! Nejdůležitější věc pro provozovatele stánku nebo food trucku? Vyniknout, upoutat pozornost a povzbudit chuť k jídlu. Street food stánkyjsou proto ideální jako doplněk k vašemu foodtrucku nebo jako jeho praktická alternativa.

Praktičnost a design na vašem oblíbeném místě

Stany na terasy a balkony

Kdo by chtěl jíst pod žhavým poledním sluncem nebo v dešti? Pravděpodobně nikdo. Proto musí být stany na balkony 100% nepromokavé a musí mít dokonalou UV ochranu, přesně jako ty naše! Využijte prostor pomocí některého z našich 11+ rozměrů a relaxujte nebo pracujte venku, ale pod širým nebem.

Stánek pro vinaře

Vinařský stánek

Co mají společného dobré víno a party stany Ecotent®? Obě dodávají událostem, ochutnávkám a veletrhům vína něco navíc. Praktičnost, snadná přeprava a montáž a úspora místa při skladování jsou základní vlastnosti, díky nimž jsou stany Ecotent ideální pro každou akci. Příslušenství a různé modely bočních plachet byly také vytvořeny podle těchto požadavků a stan dokonale doplňují.

arrow
Konfigurátor party stanů

NAVRHNĚTE si party stan

Plně vybavený

Užitečné příslušenství

Vyberte si z praktického příslušenství, kterým stan doplníte.

K příslušenství
Boční plachty
Závaží
LED pásky
Sálavé topení
Pult
RYCHLE, DŮMYSLNĚ A BEZ NÁŘADÍ

Montáž za pouhé 2 minuty

Youtube video thumbnail
 
 
Vaše země. Váš jazyk.
Procházíte stránku www.ecotent.cz. Chcete přejít na cílovou doménu?
Spojené státyPřejít na www.ecotent.us
Vaše země. Váš jazyk.
Party stany spojují lidi a kultury. Stejně jako naše webové stránky. Vyberte si zemi a jazyk pro optimální prohlížení.