Pro silný efekt

Reklamní stany a promo stany

Jednoduše geniální: reklamní stany na míru pro úspěšný marketing

Jasné sdělení, větší viditelnost a zaručený úspěch. Promo stany a reklamní stany jsou ideálním společníkem pro reklamní akce všeho druhu. Mobilní, univerzální, sestavené během okamžiku díky rychlé montáži a vynikající kvalita díky desítkám let zkušeností v oboru. S našimi reklamními stany vnesete na svou příští akci závan čerstvého vzduchu a poškádlíte konkurenci.

Abyste utkvěli v paměti návštěvníků

Reklamní stany s potiskem pro lepší viditelnost

Vizuální reklama se vryje do podvědomí! Využijte svůj party stan jako praktickou reklamní plochu. Většina moderních tiskových procesů nabízí širokou škálu možností designu, díky kterým bude váš reklamní stan skutečně jedinečný.

Na tkaninu lze tisknout firemní loga, nápisy, grafiku a fotografie ve vysokém rozlišení. Tiskové motivy na bočních plachtách mohou být umístěny uvnitř i vně a samozřejmě je možný i oboustranný potisk. Reklamní stan přizpůsobíme přesně vašim přáním a náš tým podnikavých a zkušených grafiků vám velmi rád poradí.

Kvalitní reklamní potisk na střeše a bočních plachtách je poutavým detailem, který dělá rozdíl.   

Přímo od výrobce

Ceny reklamních stanů

Chcete si koupit reklamní stan? Nejlépe přímo od výrobce? S krátkými dodacími lhůtami a atraktivními cenami? Pak jste na správném místě. Nabízíme alternativní pohled na svět reklamních stanů a vyznačujeme se evropskou kvalitou a poměrem kvalita/cena, který jinde nenajdete. Přímo z naší výroby na vaši akci nemůže být cesta kratší. Nakonfigurujte si stan podle svých potřeb a podívejte se, jak se liší cena podle vaší konfigurace. Pokud chcete ušetřit, vyberte si řadu E3, pokud chcete investovat do výrobku, který vás nezklame desítky let, vyberte si E1, a pokud chcete něco mezi tím, vyberte si E2.

Provést konfiguraci

Barevné tkaniny pro váš reklamní stan

Barvy a kontrasty mají zásadní význam pro přenášení emocí a pocitů, a proto podporují reklamní účinek vašich promo stanů a činí je poutavými. Abychom vás podpořili ve vašich cílech, nabízíme širokou škálu 15 standardních barev. Ať už se jedná o jasně červenou, světle modrou nebo zářivě žlutou, máte z čeho vybírat. Navíc díky sublimačnímu tisku můžeme vytisknout vaši specifickou firemní barvu!

Zobrazit všechny barvy a tkaniny
arrow
Opravdu to lze udělat tak rychle?

Rychlá montáž za pouhé 2 minuty

Nic rychlejšího neexistuje. Naše reklamní stany lze sestavit během chvilky v několika jednoduchých krocích. Otevřete vak, sestavte stan a je hotovo!

 
 
Vaše země. Váš jazyk.
Procházíte stránku www.ecotent.cz. Chcete přejít na cílovou doménu?
Spojené státyPřejít na www.ecotent.us
Vaše země. Váš jazyk.
Party stany spojují lidi a kultury. Stejně jako naše webové stránky. Vyberte si zemi a jazyk pro optimální prohlížení.