Praktický a designový

Stan na balkon jako vaše oblíbené místo

Nepromokavý stan na váš balkon

Krátký únik z každodenního života? Ve své útulné oáze klidu? Umožníme vám to. Party stany jsou praktickým řešením pro každý balkon. Nejenže dodají vašemu osobnímu útočišti zvláštní nádech, ale slouží také jako ochrana před sluncem a deštěm, jsou 100% nepromokavé, stabilní a poskytují maximální ochranu před UV zářením. Navíc je lze sestavit za pouhé 2 minuty, a to bez nářadí a vrtání! Party stany na balkon se dodávají v 11 standardních velikostech  a 15 barvách. Díky své vysoké kvalitě jsou vhodné pro každodenní použití na slunci i v dešti. Proč je tento výrobek vhodný právě pro vás? Protože je jeho kvalita zaručena naším výrobním procesem. A co je na tom nejlepší? Jako výrobci s desítkami let zkušeností můžeme zaručit vynikající poměr kvality a ceny a krátké dodací lhůty. Přímo z naší výroby na váš balkon nemůže být cesta kratší.

arrow
Za pouhé 2 minuty

Montáž stanu na balkon

Připraven k použití během okamžiku: naše stany na balkon lze sestavit během pouhých 2 minut, v několika jednoduchých krocích a bez použití nářadí. Otevřete vak, sestavte stan a je hotovo.

Podrobné vysvětlení montáže
rychle

Přenosný stan na balkon jako ochrana před sluncem a deštěm

Kdo rád obědvá na žhavém poledním slunci? Nebo griluje v dešti? Asi nikdo. Proto musí být stany na balkon 100% nepromokavé a musí mít dobrou ochranu proti UV záření. Abychom zajistili, že se naše party stany mohou používat i jako spolehlivá ochrana před sluncem a deštěm, nabízíme v našem sortimentu pouze nepromokavé party stany s maximální UV ochranou. Dnes postavený, zítra rozložený? Žádný problém. Mobilní konstrukce našich party stanů vám poskytuje maximální flexibilitu. Rychle stan postavíte za chladných letních večerů, ve větrných podzimních dnech nebo v případě nečekané změny počasí. A snadno ho rozložíte, pokud to bude žádoucí. Ideální pro ty, kteří milují nezávislost a ocení kvalitu! A když se dlouhodobě nepoužívá? Díky kompaktním rozměrům balení lze všechny stany na balkon pohodlně skladovat a ukládat, a šetřit tak místo.

nezanechat stopy

Stabilní stany na balkon bez vrtání? Máme to, co hledáte

Hledáte stan na balkon pro dlouhodobé používání? Ale nechcete si poškodit balkon vrtáním do podlahy? Bingo, máme přesně to, co hledáte. Naše stabilní party stany lze snadno upevnit pomocí závaží a/nebo napínacích popruhů. Když to shrneme: rychlé, bezpečné a stabilní, bez nutnosti vrtání a spolehlivé ve větru a nepříznivém počasí 365 dní v roce.

 
snadné rozhodnutí

Závaží na stan na balkon

Má foukat vítr? Nebojte se. Závaží zajišťují potřebnou stabilitu. Nebudete muset vrtat díry do podlahy či stěn balkonu. 

Informace o závažích
na každý balkon

mini stan na balkon

Ať už se jedná o velkou terasu nebo malý městský balkon, nabízíme party stan správné velikosti pro každý balkon. Pokud jsou vaše prostory stísněné, určitě najdete ten správný rozměr počínaje mini stanem o rozměrech 1,5x1,5 m.

Zobrazit všechny velikosti
1,5x1,5 m
3x1,5 m
4x2 m
3x2 m
2x2 m
Dovolená na balkoně

úzký stan na balkon

Málo známý, ale velmi oblíbený. Pro úzké stany na balkon se často volí provedení 3x1,5 m a 3x2 m. Díky svým malým rozměrům jsou ideálním řešením pro menší a užší balkony. Nabízí však dostatek prostoru pro skupinu osob nebo mini sedačku či jídelní stůl.

Viz stan 3x1,5 m
Konfigurátor
arrow
řešení pro každého

1 značka, 3 řady

Nabízíme 3 řady stanů určených pro různé účely a četnost použití. S obvyklou kvalitou a pro všechny rozpočty. Pro velké střešní terasy i malé městské balkony.

Zobrazit všechny řady
OCHRANA PŘED VĚTREM A ZVĚDAVÝMI POHLEDY

Našich 6 modelů bočních plachet na stany

Hledáte vhodné boční plachty pro svůj stan na balkon? Jako větrnou clonu nebo pro získání většího soukromí? Nic není jednoduššího. Naše modely bočních plachet nabízejí nespočet možností pro váš party stan. Zcela uzavřené, s okny, s dveřmi nebo do poloviční výšky. Všechny modely lze snadno a rychle připnout pomocí suchých zipů v několika jednoduchých krocích a bez použití nářadí.

ochrana před větrem a zvědavými pohledy

Uzavřená boční plachta

Klasika. Uzavřená boční plachta, která se během okamžiku upevní pomocí pásku se suchým zipem, je oblíbeným příslušenstvím. Na jedné straně poskytuje úplnou ochranu před větrem a povětrnostními vlivy, na druhé straně vytváří další reklamní plochu k potisku.

dveřmi

Boční plachta s dveřmi

Udělejte si pohodlí! Boční plachta s rolovacími dveřmi umožňuje vytvořit vchod party stanu, který můžete libovolně otevírat a zavírat. Dveře lze pomocí dvou zipů otevřít a srolovat zvenku i zevnitř.

Panoramatický výhled

Boční plachta s oknem

Panoramatický výhled. Boční plachta s panoramatickým oknem z PVC umožňuje výhled ven a chrání před větrem a povětrnostními vlivy. Díky velkému panoramatickému oknu se party stan zdá být světlejší a větší, což vytváří ještě příjemnější atmosféru.

Ideální pro zákazníky

Boční plachta do poloviční výšky

Ideální výška. Boční plachta do poloviční výšky, neboli polobočnice, umožňuje přímý kontakt a zároveň odděluje prostory a zakrývá spodní část stanu. Je vysoká přibližně jeden metr a je ideální pro prodejní a výstavní stany. Kederový profil příčné tyče zaručuje stabilní upevnění.

pro nejkrásnější chvíle

Boční plachta s pultem

Dokonalý servisVelmi rychle se sestavuje, montuje i demontuje a díky pozinkované ocelové základně a dřevěné desce je ideálním příslušenstvím pro catering a akce.

Samozřejmě s certifikací a vhodný pro použití v potravinářství.

elegantní, ze všech stran

Rohové dekorační závěsy

Slavnostně vyzdobený. Dodejte svému party stanu nádech elegance pomocí dekoračních závěsů. Ideální pro slavnostní příležitosti, od narozeninových oslav až po svatby.

na balkon nebo ne?

Univerzální stan na balkon

Chcete svůj stan na balkon postavit na zahradě, kde se bude konat vaše narozeninová oslava? Nebo ho půjčit kamarádovi na večeři pod širým nebem? Žádný problém. Díky kompaktním rozměrům balení, snadné manipulaci a prostorově nenáročné přepravě můžete svůj party stan používat kdekoli a kdykoli. Ať už jako zahradní stan, stan k bazénu nebo třeba stan pro kuřáky, vždy se jedná o velmi funkční řešení. Party stany jsou skutečně univerzální: mobilní, flexibilní a všestranné.

arrow
Nápadné nebo nenápadné

Výběr z 15 barev

Nuda není pro vás? My to cítíme stejně. Vyberte si tu oblíbenou z 15 barev tkanin na střechu a boční plachty. Budete si moci vybírat.

Zobrazit všechny barvy
pro každý rozměr

Praktické příslušenství pro váš stan na balkon

Chtěli byste něco navíc? Díky bohaté nabídce příslušenství se váš stan na balkon stane vaším nepostradatelným společníkem. Osvětlovací systémy pro noční hodiny, sálavé topení a boční plachty pro chladné dny nebo okapy pro nepříznivé počasí? Máme vše, co hledáte. Kromě klasických doplňků nabízíme také elegantní dekorační závěsy, které z vašeho balkonu udělají opravdovou atrakci. 

Zobrazit veškeré příslušenství
PŘÍMO OD VÝROBCE

Robustní hliníkové stany na balkon

Za Ecotent® stojí stabilní a solidní společnost s dlouholetými zkušenostmi ve výrobě a desetiletími nashromážděného know-how, jehož výsledkem jsou nejmodernější technologie a inovativní nápady. Důsledkem toho všeho je nabídka vysoce kvalitních stanů, testovaných a certifikovaných, na které můžeme být vždy hrdí. To vše je završeno velkorysými zárukami výrobce, všudypřítomným zákaznickým servisem a dostupností náhradních dílů.

Více informací
 
 
Vaše země. Váš jazyk.
Procházíte stránku www.ecotent.cz. Chcete přejít na cílovou doménu?
Spojené státyPřejít na www.ecotent.us
Vaše země. Váš jazyk.
Party stany spojují lidi a kultury. Stejně jako naše webové stránky. Vyberte si zemi a jazyk pro optimální prohlížení.