vnitřní - venkovní komfort

Zahradní party stan

Dobrý pobyt venku pod nepromokavým přístřeškem.

Pro útulné venkovní posezení nebo příští zahradní party. Zahradní party stany jsou praktickým řešením pro každou zahradu. Jsou 100% nepromokavé, stabilní a lze je sestavit bez použití nářadí během pouhých 2 minut. Jsou určeny pro každou příležitost, také jako pevné zastřešení a do všech povětrnostních podmínek. Jako designový prvek, k vytvoření atmosféry nebo jako spolehlivá ochrana před sluncem a deštěm. Naše zahradní stany se vyznačují vysokou kvalitou díky dlouholetému know-how a evropské výrobě. Jsou ideální pro váš venkovní prostor a zpříjemní vám čas strávený venku. 

už žádné nekvalitní stany

Nákup praktického party zahradního stanu

Chcete si koupit nepromokavý a stabilní zahradní stan vhodný do každého počasí? Pak jste na správném místě. Naše vysoce kvalitní party stany jsou vyrobeny tak, aby dlouho vydržely a byly vhodné do každého počasí. Najdete je v mnoha velikostech a barvách. Jako výrobce vám také můžeme zaručit vynikající poměr kvality a ceny a krátké dodací lhůty. Přímo z naší výroby na vaši zahradu.

Zelený dotek
věděli jste to?

zahradní party stany a zahradní altány

Zahradní party stan nebo zahradní altán? Často se používají jako synonyma, a to i u nás. Existují však rozdíly...

  • Zahradní party stan: jedná se o mobilní stavbu, kterou lze sestavit a rozložit během pouhých dvou minut. Rychle, snadno, bez použití nářadí. Stoprocentně voděodolné materiály a spolehlivá UV ochrana zaručují bezpečnou ochranu za každého počasí. Za chladných letních večerů, větrných podzimních dnů nebo při náhlých změnách počasí poskytují boční plachty optimální všestrannou ochranu. Díky kompaktním rozměrům lze zahradní stan uskladnit a ušetřit tak místo, pokud jej delší dobu nepoužíváte. Vhodný i pro stálé použití díky různým způsobům upevnění.
  • Zahradní altán: zahradní altány se obvykle skládají z pevného ocelového nebo dřevěného rámu, který jim dodává mimořádnou stabilitu a robustnost. Mohou být vybaveny odpovídajícími bočními prvky. Dnes postavené, zítra rozložené? V závislosti na počasí? Zcela flexibilní? Bohužel ne. Jakmile jsou jednou nainstalovány, zůstanou tak, jak jsou. V létě. V zimě. 365 dní. Chcete si v zimě sbalit zahradní altán? Nebo ho přesunout na terasu na příští večeři? Těžko si to představit. S dřevěným nebo ocelovým zahradním altánem je stěhování možné jen s velkým úsilím.
Začít s konfigurací
arrow
Za pouhé 2 minuty

Jak postavit zahradní stan?

Použitelné během chvilky. Naše zahradní stany lze sestavit za pouhé 2 minuty. Stačí jen několik jednoduchých kroků. Bez jakéhokoli nářadí. Stačí otevřít vak, postavit stan a je to.

Návod k montáži
 
Vhodný pro každou zahradu

Zahradní stan 3x3 m

Všichni ho znají a milují: všestranný pomocník do každé zahrady. Zahradní stan 3x3 m je se svými 9 m² jedničkou mezi zahradními stany. Stan 3x3 m se osvědčil zejména jako zastřešení venkovního posezení, pískoviště nebo dětského hřiště, jako ochrana před stínem a deštěm při zahradních oslavách nebo grilování nebo jako přístřešek na nářadí. Stoprocentně nepromokavý, obzvláště robustní, odolný proti bouřce a povětrnostním vlivům. Pro každou zahradu za každého počasí.

k 3x3 m
arrow
1, 2 nebo 3?

3 kvalitní řady, dle vašeho výběru

V závislosti na délce a četnosti používání nabízíme 3 řady. S obvyklou kvalitou a pro každý rozpočet. Sami se rozhodněte, která ze 3 řad nejlépe vyhovuje vaší zahradě a vašim aktivitám.

Porovnat řadu
Každý den je ideální pro pobyt venku

Zahradní stan jako úkryt před sluncem a deštěm

Aby zahradní stany fungovaly také jako spolehlivá ochrana před sluncem a deštěm, musí být 100% nepromokavé a mít dostatečnou UV ochranu. A tkaniny party stanů Ecotent® tyto požadavky plně splňují. Jakákoli předpověď počasí tak nebude bránit vašim venkovním aktivitám. Rychlé, jednoduché a pevné.

Provést konfiguraci
barva, barva, barva

Alle Farben für dein Gartenzelt

Nuda není pro vás? Není ani pro nás. Proto vám Ecotent® nabízí výběr z 15 barev tkanin na střechu a boční plachty. Dáváte přednost jednobarevnému nebo barevnému provedení? V každém případě můžete barvy libovolně kombinovat, čímž bude váš stan jedinečný.

Chcete, aby byl ještě osobitější? Perfektní. Naše interní typografie vám umožní obohatit váš stan nekonečným počtem různých vzorů. Na střechu a boční plachty můžete snadno tisknout fotografie, nápisy, loga a vzory. A co vy? Jak byste si chtěli vyzdobit svůj zahradní přístřešek?

Porovnat všechny barvy
Pro všestranné řešení

boční plachty pro zahradní stany

Paraván, zástěna na ochranu soukromí nebo dekorativní zástěna. Boční plachty zahradních stanů nabízejí mnoho možností. Obvykle se používají jako praktická a spolehlivá ochrana před větrem a deštěm, ale jsou oblíbené i pro vytvoření uzavřeného prostoru s větším soukromím. Díky suchým zipům s volitelnými zipy lze naše boční plachty připevnit velmi rychle, bez nutnosti použití nářadí. Všechny modely lze flexibilně kombinovat a záleží jen na vás, jak je uspořádáte.

ochrana před větrem a zvědavými pohledy

Uzavřená boční plachta

Klasika. Uzavřená boční plachta, která se během okamžiku upevní pomocí pásku se suchým zipem, je oblíbeným příslušenstvím. Na jedné straně poskytuje úplnou ochranu před větrem a povětrnostními vlivy, na druhé straně vytváří další reklamní plochu k potisku.

dveřmi

Boční plachta s dveřmi

Udělejte si pohodlí! Boční plachta s rolovacími dveřmi umožňuje vytvořit vchod party stanu, který můžete libovolně otevírat a zavírat. Dveře lze pomocí dvou zipů otevřít a srolovat zvenku i zevnitř.

Panoramatický výhled

Boční plachta s oknem

Panoramatický výhled. Boční plachta s panoramatickým oknem z PVC umožňuje výhled ven a chrání před větrem a povětrnostními vlivy. Díky velkému panoramatickému oknu se party stan zdá být světlejší a větší, což vytváří ještě příjemnější atmosféru.

Ideální pro zákazníky

Boční plachta do poloviční výšky

Ideální výška. Boční plachta do poloviční výšky, neboli polobočnice, umožňuje přímý kontakt a zároveň odděluje prostory a zakrývá spodní část stanu. Je vysoká přibližně jeden metr a je ideální pro prodejní a výstavní stany. Kederový profil příčné tyče zaručuje stabilní upevnění.

pro nejkrásnější chvíle

Boční plachta s pultem

Dokonalý servisVelmi rychle se sestavuje, montuje i demontuje a díky pozinkované ocelové základně a dřevěné desce je ideálním příslušenstvím pro catering a akce.

Samozřejmě s certifikací a vhodný pro použití v potravinářství.

elegantní, ze všech stran

Rohové dekorační závěsy

Slavnostně vyzdobený. Dodejte svému party stanu nádech elegance pomocí dekoračních závěsů. Ideální pro slavnostní příležitosti, od narozeninových oslav až po svatby.

Vše a ještě více

PŘÍSLUŠENSTVÍ K ZAHRADNÍM STANŮM

Zahrada: místo, kde můžete relaxovat, provozovat své oblíbené koníčky, pořádat večírky a grilovat s přáteli nebo si v klidu číst knihu. Abyste si tento prostor mohli užívat v jakémkoli ročním období a v kteroukoli denní či noční dobu, nabízíme velkou škálu příslušenství. Ať už se jedná o osvětlení pro dlouhé zahradní party, okapy pro nepříznivé počasí, boční plachty nebo sálavá topidla, pro každý zahradní stan máme to správné příslušenství. Čím chcete začít, aby byl váš stan ještě dokonalejší?

Zobrazit veškeré příslušenství
OD VÝROBCE PŘÍMO DO VAŠÍ ZAHRADY

stabilní a odolné zahradní stany

Nejen naše party stany jsou stabilní a pevné, ale také naše společnost. Výrobní zkušenosti nasbírané za více než 75 let a neotřelé nápady. Výsledek? Stabilní zahradní stan, který stojí za vyzkoušení. Testován, certifikován a garantován. Navíc jsou náhradní díly k zahradním stanům vždy k dispozici a opravy lze snadno provádět z domova, bez nutnosti použití nářadí. Důvěřujte našim zkušenostem a tisícům námi prodaných party stanů.

Provést konfiguraci
 
 
Vaše země. Váš jazyk.
Procházíte stránku www.ecotent.cz. Chcete přejít na cílovou doménu?
Spojené státyPřejít na www.ecotent.us
Vaše země. Váš jazyk.
Party stany spojují lidi a kultury. Stejně jako naše webové stránky. Vyberte si zemi a jazyk pro optimální prohlížení.