pro udržitelnou budoucnost

Záleží nám na planetě, že?

odpovědná výroba

naše úsilí

Sociální a environmentální udržitelnost

Jako výrobci jsme si vědomi své velké odpovědnosti za odpovědné využívání zdrojů a minimalizaci dopadu na životní prostředí. Společně s ostatními značkami skupiny Zingerle Group neustále vyvíjíme nové projekty pro udržitelnější životní prostředí a společnost. Slovo "eko" ve společnosti Ecotent® se vztahuje ke slovům "ekonomický" a "ekologický" obě jsou zásadní součástí našich hodnot.

Méně emisí CO² Méně emisí CO²
Udržitelnost Udržitelnost
100% recyklované materiály 100% recyklované materiály
Zaměření na lidi Zaměření na lidi
Díky fotovoltaice ušetříme cca 250 tun CO2 ročně.
Udržitelnost ve společnosti Ecotent®

Praktická opatření pro zelenější budoucnost!

Naše politika udržitelnosti začíná ve firemní budově v Jižním Tyrolsku, která je od roku 2008 napájena 100 % obnovitelnou energií z naší velké fotovoltaické elektrárny .

Ve všech našich pobočkách věnujeme pozornost spotřebě energie prostřednictvím drobných každodenních opatření, jako je vypínání počítačů a spotřebičů, pokud nejsou používány, a používání energeticky účinných LED diod, které spotřebují pouze 1/5 energie ve srovnání s běžnými žárovkami.
Kromě toho jsou naše budovy dobře tepelně izolovány, aby se minimalizovalo plýtvání teplem.

Více informací získáte na webových stránkách skupiny Zingerle Group
UDRŽITELNÝ ŽIVOTNÍ STYL = péče o lidi

společenská odpovědnost

Žijeme udržitelností ve všech jejích aspektech! Staráme se nejen o životní prostředí, ale také o lidi.
Ve společnosti Ecotent® nám záleží na blahu našich zaměstnanců a těch, kteří se nachází v obtížných životních situacích. Naše prostory, pracovní dobu a firemní aktivity jsme přizpůsobili individuálním potřebám a každoročně pořádáme charitativní projekty a akce na podporu znevýhodněných lidí.

Více informací zde
RECYKLOVATELNÉ MATERIÁLY a trvanlivé výrobky PRO UDRŽITELNOU BUDOUCNOST

ECOTENT® SÁZÍ NA VÝROBKY S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ 

Životní cyklus našich výrobků je nekonečný.

Při výrobě party stanů dbáme na každý detail, aby vydržely co nejdéle. Delší životnost znamená méně odpadního materiálu a optimalizovanou energetickou bilanci při výrobě. Tímto způsobem také přispíváme ke snížení emisí CO2.

Při výrobě party stanů používáme pouze recyklovatelné materiály: hliník na rám, železo na nohy a plast na krytky a bezpečnostní tlačítka. I naše polyesterové tkaniny, ze kterých vyrábíme střechy a boční plachty, jsou 100% recyklovatelné.


upcycling

Zbytky? Ne, mistrovská díla!

Přeměňujeme odpad na přidanou hodnotu pro naše zákazníky. Ze zbytků tkanin našich party stanů vyrábíme praktické víceúčelové tašky a vaky, které dáváme všem našim zákazníkům jako užitečné a udržitelné dárky.

Také sdílíte naše hodnoty?

100% recyklovaný materiál

Pokud sdílíte naše hodnoty udržitelnosti, máme pro vás ideální řešení. Mezi našimi tkaninami na stany najdete tkaninu "Recycling" vyrobenou z 100% recyklovaných polyesterových polymerů, získaných ze starých PET lahví. Výhod pro životní prostředí je mnoho: 1. nevyrábíme nové materiály, 2. recyklujeme odpad, 3. snižujeme počet plastových lahví, které by jinak skončily v oceánu nebo na skládkách. Tato tkanina je k dispozici ve třech přírodních odstínech: Olive, Stone a Sand. Byla také testována a certifikována podle normy Control Union's Global Recycled Standard.

 
 
Vaše země. Váš jazyk.
Procházíte stránku www.ecotent.cz. Chcete přejít na cílovou doménu?
Spojené státyPřejít na www.ecotent.us
Vaše země. Váš jazyk.
Party stany spojují lidi a kultury. Stejně jako naše webové stránky. Vyberte si zemi a jazyk pro optimální prohlížení.