Stan na terasu

Rozšiřte své podnikání se stanem na terasu - budoucnost nejen v oblasti stravování

DESIGN A FUNKČNOST

Poutavé stany na terasu, které promění vaše prostory

Stany na terasu nejsou jen designovým prvkem, ale nabízejí také mimořádnou funkčnost. Jejich univerzálnost umožňuje pořádat speciální akce, tematické večery a další kulinářské iniciativy. Tyto prostory umožňují realizaci jakéhokoli gastronomického nápadu a díky své odolnosti se přizpůsobí každému ročnímu období.

Zde je několik tipů pro výběr správné konstrukce:

 • Stálé použití: pokud chcete nechat stan na terasu postavený 365 dní v roce, vyberte si konstrukci z řady  E1
 • Časté použití: míváte týdenní akce, které vyžadují použití stanu na terasu, ale po zbytek času ho nepotřebujete? V takovém případě je dobrým kompromisem řada E2.
 • Sporadické použití: pokud hodláte stan využívat jen na několik akcí nebo výjimečně a chcete ušetřit, ale zároveň se spolehnout na kvalitní výrobek, pak je pro vás určena řada  E3.

To, co charakterizuje všechny řady, je důraz na detail a zkušenosti nasbírané za 75 let výroby.Kromě toho vyrábíme vše v rámci EU podle nejvyšších kvalitativních a bezpečnostních standardů a poskytujeme odborné poradenství, záruční servis a náhradní díly bez ohledu na to, kterou řadu stanů si vyberete. Všechny naše konstrukce a střechy byly testovány a certifikovány specializovanými mezinárodními instituty, což dokazuje kvalitu, robustnost a trvanlivost, kterou slibujeme.

Porovnání řad stanů
11 + VELIKOSTÍ

ZVOLTE SPRÁVNOU VELIKOST

Díky modulárnímu systému si můžete vytvořit stan na terasu v požadovaném tvaru a velikosti.

Zobrazit všechny rozměry
1,5x1,5 m
2x2 m
3x1,5 m
3x2 m
3x3 m
4,5x3 m
4x2 m
4x4 m
6x3 m
6x4 m
8x4 m
arrow
testováno a certifikováno

Stan na terasu odolný proti větru

Víme, že jednou z nejdůležitějších vlastností stanu na terasu je odolnost proti větru. Proto mají naše přístřešky konstrukci a spojovací prvky z vysoce kvalitního hliníku. Technické řešení stanu a všech jeho součástí bylo navrženo tak, aby při správném upevnění vydržel i nápor silného větru.

Můžeme ho vyzkoušet?
Samozřejmě! Naše stany jsme nechali otestovat specializovaným nizozemským inženýrským institutem, který je podrobil zkoušce v aerodynamickém tunelu. Výsledkem je, že vydrží vítr o rychlosti až 100 km/h a certifikace, kterou jsme po testu obdrželi, nám to zaručuje! 

Viz záruky a certifikáty
Umění pohostinnosti:

Jak stan na terase promění váš podnik v oblíbenou destinaci

Pohostinnost je umění a stany na terasu vám umožní ji praktikovat na nejvyšší úrovni. Vytvářejí útulnou atmosféru, nabízí bezkonkurenční pohostinnost a přitahují zákazníky toužící poznat kulinářské umění ve výjimečném prostředí. Stany promění vaši restauraci v místo, kde se každý zákazník bude cítit výjimečně a bude se k vám chtít vracet kvůli jedinečnému kulinářskému zážitku a atmosféře, kterou mu poskytnete.


všestrannost v popředí

nekonečné možnosti využití stanu na terasu

Naše stany na terasu se osvědčily v mnoha různých oblastech:

 • stany na soukromé terasy: jako stinná a klidná oáza ve vašem vlastním domě,
 • stany na firemní terasy: k vystavení některého vašeho zboží venku před obchodem, aniž by bylo zničeno UV zářením nebo špatným počasím,
 • stany na terasy barů, restaurací a pro catering: jako přístřešek před vchodem chránící čekající zákazníky, nebo jako kuchyňský stan či zastřešení celé venkovní terasy, anebo jako
 • stan na terasu pro kuřáky: k zajištění ochrany před venkovním počasím.

Jak může být jeden výrobek tak všestranný?

Díky 15 dostupným barvám a 3 dostupným tkaninám, nekonečným možnostem přizpůsobení pomocí potisku,  3 typům konstrukce a široké škále příslušenství, osvětlení, způsobům upevnění a vyměnitelným bočním plachtám.

Jednoduše a bez vrtání do podlahy

Jak upevnit stan na terase?

Upevnění stanu na terase bez vrtání děr do podlahy je s 10 a 20 kg závažími Ecotent hračka. Litinová závaží jsou pozinkovaná, aby nerezavěla, a mají ergonomický tvar s úchyty pro přenášení, díky nimž se snadno přemisťují, používají a stohují. Minimalistický design navíc zajišťuje, že jsou nenápadná a zapadnou do jakéhokoli prostředí.

Viz všechny metody upevnění
nejen pro majitele restaurací

Úspěšný příběh Hein Gericke

Hein Gericke, známá německá značka motocyklového oblečení, se rozhodla vsadit na stany Ecotent, které dodaly jejímu podnikání další šmrnc. Je známo' že kolem světa motorek se vytvářejí úzké skupiny nadšenců, kteří sdílejí společnou vášeň. Právě na to se chtěla společnost Heink Gericke zaměřit pro vytvoření prostoru pro setkávání na terase svých prodejen. Nadšenci do motorek tak začali navštěvovat prodejnu nejen kvůli nákupu nového oblečení, ale také proto, aby se zde setkávali s dalšími nadšenci a ve stínu značkových stanů organizovali další výlety. Tento originální nápad přivedl do prodejny nové zákazníky a zvýšil loajalitu těch stávajících.

Jak konkrétně přispěly stany na terasu Ecotent?

 • Jelikož se jedná o mobilní konstrukce , nebylo zapotřebí žádné zvláštní byrokracie ani stavebního povolení.
 • Použití názvu značky a křiklavých barev maximálně zviditelnilo iniciativu, zaujalo kolemjdoucí a pomohlo značce zůstat na vrcholu zájmu.
 • Bezpečné ukotvovací systémy a stabilní a odolná konstrukce umožnily ponechat stany dlouhodobě vystavené, aniž by se musely obávat větru nebo srážek.Zaměstnanci prodejny se tak mohli i nadále starat o prodej, aniž by se museli starat o venkovní prostor.
 • Vysoká kvalita a pozornost věnovaná detailům stanů pomohla posílit pozitivní image značky&#039.
 • Snadné použití a malé rozměry balení umožnily stany v chladných měsících snadno a prostorově úsporně skladovat.

Na co ještě čekáte? Vezměte si příklad ze společnosti Heink Gericke a změňte své podnikání.

JEDINEČNÁ ATMOSFÉRA

JAK STAN NA TERASU REVOLUČNĚ ZMĚNIL GASTRONOMICKÉ ZKUŠENOSTI APELINY

Když se Apelini rozhodl přidat na svou terasu stan, netušil, jak moc to změní hru. Nyní si jeho zákazníci vychutnávají gurmánské pokrmy jak v době oběda, plně chráněni před UV zářením, tak po západu slunce, obklopeni jemným osvětlením a večerním vánkem. Jeho zkušenosti ukazují, že tyto kryté prostory dodávají zážitku z jídla kouzelný nádech a přitahují stálé i nové návštěvníky, kteří chtějí prožít výjimečný večer.

vysoká kvalita a mnoho služeb

Proč si vybrat stan na terasu Ecotent?

Pokud chcete vytvořit dobrý obraz o své firmě, je nezbytné, abyste se prezentovali v co nejlepším světle. Proto je zásadní vybrat si kvalitní stan s důrazem na detail a praktičnost při používání.

Společnost Ecotent®, jako výrobce , také nabízí:

 • Doživotní záruku proti korozi hliníkové konstrukce
 • 5letou záruku výrobce
 • 10letou záruku na dostupnost dílů
 • Zákaznický servis, který je vždy k dispozici i po nákupu
 • Bezplatné a nezávazné osobní poradenství
 • Servis pro výměnu a opravy
 • Spoustu možností přizpůsobení a zkušený tým grafiků
 • Rychlou a bezpečnou dopravu
 • Mezinárodní certifikáty stability, odolnosti proti větru, ohni a vodě
 • ECO-Pasport pro udržitelné barvy a tkaniny
Spolehlivý zákaznický servis Spolehlivý zákaznický servis
Od výrobce Od výrobce
Velkorysé záruky Velkorysé záruky
Evropští výrobci Evropští výrobci
 
 
Vaše země. Váš jazyk.
Procházíte stránku www.ecotent.cz. Chcete přejít na cílovou doménu?
Spojené státyPřejít na www.ecotent.us
Vaše země. Váš jazyk.
Party stany spojují lidi a kultury. Stejně jako naše webové stránky. Vyberte si zemi a jazyk pro optimální prohlížení.