Šarm, vkus, atmosféra

Stany na svatbu

Perfektní stan pro úžasnou a bezproblémovou svatbu pod širým nebem.

Nevěsta a ženich září, jsou obklopeni výjimečným venkovním prostředím a svými blízkými připravenými slavit. Svatby pod širým nebem mohou být tak romantické. Na rozkvetlé louce, na pláži, v lese, v zahradě nebo obklopeni vrcholky hor:. Svatby v přírodě mají své kouzlo a klíčem k jejich úspěchu je dobrá organizace. Nejdůležitější věc? Být připraven na všechny povětrnostní podmínky. Stany na svatbu jsou proto vždy oblíbené u špičkových svatebních organizátorů a svatebčanů.

Nepromokavé party stany stany od společnosti Ecotent® se již mnohokrát ukázaly na svatbách a hostinách z té nejlepší stránky. Jsou praktické, bezpečné a spolehlivé. Vybavené elegantními dekoračními závěsy a stropními baldachýny. Ideální pro velký den, kdy se stanou útočištěm pro mnoho kouzelných okamžiků.

wow!

Elegantní svatební stan s dekoračními závěsy

Zajímá vás, jak proměnit obyčejný party stan v dokonalé svatební místo? Odpověď přináší elegantní dekorační závěsy a rafinovaný baldachýn. Tyto prvky dodají vašemu svatebnímu stanu obzvlášť jemný a elegantní vzhled. Jsou vhodné jak na svatební hostinu, tak i během svatebního obřadu nebo k zastřešení rautu a hostů. A pozdě v noci? Stmívatelná LED světla vám také umožní udržet vkusnou atmosféru dlouho do noci.

Viz všechny boční plachty
Hrajte na jistotu a

Kupte si stan na oslavy

Chcete si pořídit stan na svatbu, který vás ochrání před UV zářením nebo deštěm a vytvoří neuvěřitelnou atmosféru? Pak jste na správném místě. Naše stany na svatbu lámou srdce špičkových svatebních organizátorů díky svému poměru kvality a ceny, atraktivnímu designu a bezpečnosti a spolehlivosti. Samozřejmě jsou 100% vodotěsné, zaručují UV ochranu 50+ a odolávají silnému větru. Pro váš dokonalý den. Na co ještě čekáte? Řekněte "ano" Ecotentu®.

Klasický nebo výrazný?

Barva stanu, která se hodí k vašemu svatebnímu tématu

Klasická bílá, rafinovaná ecru nebo příjemná vínová. Pro svůj stan na svatbu si můžete vybrat z široké nabídky 15 standardních barev. Máte pro svou svatbu konkrétní barevnou paletu? I v tomto případě pro vás máme řešení! Díky sublimačnímu tisku můžeme celou plochu vašeho stanu potisknout barvou dle vašeho výběru!

Vyberte si barvu svých snů v našem interaktivním konfigurátoru.


ideální pro každý okamžik

Ideální zahradní stan na svatbu

Místo je vybrané, stejně jako správné party stany, které ho doplňují. Ale jak je použít?

Jsou tak univerzální, že možnosti jsou neomezené. Sestavíte je během chvilky, snadno je přemístíte z jednoho místa na druhé, jsou extrémně stabilní, 100% nepromokavé a se spolehlivou UV ochranou. Ideální, abyste řekli, ano, chci ho a to venku. Zde jsou některé z nejčastějších způsobů využití stanů na svatby:

  • Během obřadu: je velmi časté použití velmi zdobeného stanu, který slouží jako zastřešení i dokonalé zázemí pro nejvýznamnější okamžik ze všech. V případě nepříznivého počasí je možné během chvilky postavit i jednodušší, větší zastřešení pro hosty.
  • Pro hosty na recepci: pro druhý WOW efekt. Stan může sloužit jako přístřešek na dárky. V závislosti na počtu hostů a uspořádání stolů můžete zvolit zastřešení každého jednotlivého stolu, např. pomocí stanu 3x3 m nebo 4x4 m, můžete vytvořit dlouhé řady stanů pomocí modulárního systému , nebo můžete stejným systémem vytvořit jednu velkou zastřešenou plochu, která může zahrnovat i prostor pro taneční sál nebo případné baviče během večeře a po ní.
  • Pro organizaci recepce: ať už se jedná o raut nebo plně servírovanou recepci, je důležité zajistit dodavateli jídla prostor pro přípravu pokrmů a nápojů v klidu a pohodě a také prostor pro odpočinek vzhledem k očekávaným dlouhým směnám během obřadů. Dobré pracovní podmínky pro dodavatele občerstvení zaručí bezvadné služby! Stan bude samozřejmě potřeba také k zakrytí jídla a nápojů pro aperitivy, bufety nebo dorty a cukrovinky.
  • Pro krájení dortu: velmi často se stává, že vyzdobený stan použitý při obřadu se přesune a znovu se použije při krájení dortu. Je to kouzelný okamžik, který si zaslouží ty nejlepší fotografie na památku.
  • Jako fotokoutek: stany s bočními plachtami s možností potisku jsou ideální jako fotokoutek pro hosty. Viděli jsme, jak se používá v kombinaci s konfetovým strojem: výsledek focení byl skvělý a hosté se dobře bavili.
  • Noční bar: Když skončí obsluha a cateringová firma odejde, můžete nechat otevřený malý bar, kde se budou podávat nápoje a občerstvení. Stačí stan doplnit světly, polobočnicí a dřevěným pultem
Provést konfiguraci
Und was passt zu dir?

Stany na svatby všech velikostí

Ideální velikost stanu na svatbu? To je těžké říci, protože se liší v závislosti na místě, počtu hostů a typu obřadu. Ať už se jedná o stan na hostinu, přístřešek pro nevěstu a ženicha během obřadu nebo pro catering, vždy máme tu správnou velikost.

Zobrazit všechny rozměry
8x4 m
6x4 m
4,5x3 m
6x3 m
4x4 m
3x3 m
4x2 m
3x2 m
3x1,5 m
2x2 m
1,5x1,5 m
ein Zelt für die ewigkeit

Koupě nebo pronájem stanu na svatbu

Pronájem stanu na svatbu? Na první pohled to vypadá jednoduše, rychle a levně. Party stan přiveze půjčovna na požadované místo, sestaví ho a druhý den si ho vyzvedne. To, co se na první pohled může zdát jako dobré řešení, se často ukáže jako chyba. Party stan v požadované barvě a s elegantním vybavením? Pravděpodobně žádný problém. Špičková kvalita a dokonalý stav? Ne vždy tomu tak je. A kdo by se chtěl ženit pod špinavým party stanem? Nebo ještě hůře, poškozeným? Proto byste měli zvážit jeho koupi. Hlavní výhoda je zřejmá: budete mít zbrusu nový party stan vyrobený přesně podle vašich představ, aniž byste museli dělat kompromisy. A po svatbě? Budete mít super party stan, který se skvěle hodí jako zahradní, party nebo rekreační stan na další roky s vaší lepší polovičkou, a pokud opravdu nemáte místo, vždycky ho můžete prodat!

Zobrazit celé srovnání
arrow
1, 2 nebo 3?

3 kvalitní řady pro výjimečný den

V závislosti na době a četnosti používání nabízíme 3 různé řady konstrukcí. V obvyklé kvalitě a pro každý rozpočet. Rozhodněte se sami, která ze 3 řad je pro vás a váš projekt ta pravá.

Porovnání řad
Přímo od výrobce

Stan pro úžasné svatby

Výrobní zkušenosti a know-how se snoubí s dynamickými a neotřelými nápady. Vždy plníme očekávání našich zákazníků a jsme připraveni je překonat. Nejlepší evropská kvalita za konkurenceschopné ceny. Těšíme se, až vás budeme moci doprovodit k oltáři se stanem Ecotent®, který vás ochrání ve váš vysněný velký den.

Ano, chci Ecotent
 
 
Vaše země. Váš jazyk.
Procházíte stránku www.ecotent.cz. Chcete přejít na cílovou doménu?
Spojené státyPřejít na www.ecotent.us
Vaše země. Váš jazyk.
Party stany spojují lidi a kultury. Stejně jako naše webové stránky. Vyberte si zemi a jazyk pro optimální prohlížení.