Závod směrem k vítězství

Tým, který našel svůj vítězný party stan Ecotent

Příběh společnosti Becker Racing

V hektické a konkurenční aréně motoristického sportu nemůže party stan rozhodnout o úspěchu a porážce, ale může rozhodnout o tom, zda si vás někdo všimne, nebo ne, a o rychlosti přípravy vašeho spotu.

Představte si ambiciózní tým, který sní o slávě, ale překážky se zdají být nepřekonatelné. To je příběh týmu Becker, týmu, který našel cestu k úspěchu s party stanem Ecotent.

Závod začíná snem a problémem

Všichni jezdci mladého týmu měli vášeň pro závodění už od dětství. Měli talent a nekonečnou touhou po vítězství, ale byl tu jeden problém: tým neměl žádné spolehlivé zázemí. Závody v motoristickém sportu bývají nepředvídatelné a měnící se povětrnostní podmínky prověřují odhodlání každého jezdce. Becker Racing potřeboval přístřešek, který by jeho tým a motocykly ochránil před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Zpočátku se zdálo nemožné najít řešení, které by bylo praktické, mobilní a snadno přenosné, ale zároveň robustní, trvalé a odolné vůči povětrnostním vlivům.

OBJEVENÍ ECOTENTU

Party stan, který má smysl

Becker Racing nakonec vsadil na produkty Ecotent. Nebyl to jen nákup, ale hlavně investice , která měla změnit způsob závodění. Stany Ecotent se ukázaly jako dokonalý společník, připravený k použití za pouhé 2 minuty, což týmu umožnilo plně se soustředit na závod.

Stany Ecotent nejsou jen střechy a plachty. Jsou bezpečným přístřeškem pro motocykly Becker Racing, celý tým jezdců a mechaniků a jejich sny o vítězství. Díky modulárnímu systému je lze snadno rozšířit a vytvořit tak větší krytou plochu, čímž se stan stane mobilní garáží a dokonalou dílnou pro všechny případy nouze. Nemusíte se bát o čas ani o přípravu, protože konstrukce stanů je mimořádně stabilní a odolná, tkanina je navíc zcela voděodolná a nehořlavá a praktičnost použití je bezkonkurenční. O přepravě ani nemluvě! Mimořádně snadné díky malým rozměrům ve složeném stavu a hliníkové konstrukci, která při stejné stabilitě jako železo váží jen 1/3!

Kromě mnoha soutěží se stany objevily také na druhé etapě závodu ADAC MX Masters v jihovýchodním Šlesvicku-Holštýnsku. Sloužily jako mobilní instruktážní centrum a prostor pro jezdce. Díky propagačnímu potisku, který vytvořili zkušení grafici společnosti Ecotent, byl navíc tým jasně rozpoznatelný mezi ostatními účastníky, kteří měli často anonymní nebo nekvalitní stany, které se při prvním větru ohnuly nebo se při montáži zlomily.

BEREIT FÜR JEDE HELDENTAT

Stan pro motoristický sport

Rychlý - i mimo trať. Stany pro motoristický sport jsou oblíbeným společníkem závodních týmů a klubů. Jsou připraveny k použití během pouhých 2 minut a na závodní dráze jsou nepostradatelné. Stabilní, všestranné a odolné. Možnosti využití? Různé a individuální. Naše stany na závody se vyznačují evropskou kvalitou a vynikajícím poměrem ceny a výkonu. S nimi budete okamžitě na špici.

Zjistěte více

Být viděn a rozpoznán

Stan Ecotent byl nejen funkční, ale také příležitostí pro budování značky. Díky přesnému termotisku byla všechna loga týmu a různých sponzorů vytištěna na černém pozadí stanu, který byl jako maják ve středu závodiště, a tým tak přitahoval pozornost nejen svými řidičskými schopnostmi, ale také profesionalitou a precizností stanu. Po dlouhém používání stanu během nekonečných dnů na slunci i v dešti je potisk stejný jako první den!

S Ecotentem je Becker Racing připraven na každou výzvu a odhodlán zvítězit. Mladí jezdci dosáhli dobrých výsledků ve všech kategoriích a vyznamenali se skvělými výkony a nezastavitelným bojovým duchem. I v budoucnu tým pravděpodobně získá řadu vítězství - a s robustními party stany Ecotent navštíví mnohem více tratí!

Závěry

Nový zářivý začátek týmu

Příběh týmu Becker Racing je důkazem toho, že party stan Ecotent může změnit nejen automobilové závody, ale také životy těch, kteří sní o velkých cílech. Profesionální, prakticky použitelný, odolný, trvanlivý a pozornost poutající stan není v žádném případě radno podceňovat, protože vždy poskytuje naprostou praktičnost a stabilitu, takže tým má více času soustředit se na závod. Kromě toho se díky svým malým rozměrům ve složeném stavu snadno přepravuje spolu s ostatním motocyklovým vybavením.

Pokud máte vášeň pro závodění a sníte o slávě jako tým Becker Racing, vězte, že Ecotent může být vaším spojencem na cestě k úspěchu. Nenechte si ujít tuto příležitost a uhánějte směrem k vrcholu s Ecotentem po svém boku. Další vítězství může být za rohem.

 
 
Vaše země. Váš jazyk.
Procházíte stránku www.ecotent.cz. Chcete přejít na cílovou doménu?
Spojené státyPřejít na www.ecotent.us
Vaše země. Váš jazyk.
Party stany spojují lidi a kultury. Stejně jako naše webové stránky. Vyberte si zemi a jazyk pro optimální prohlížení.