Skutečný příběh Festool on the road

Jak party stany odstartovaly propagační turné

V živé komunitě řemeslníků je Festool již více než 90 let značkou důvěry a inovací. Toto je vzrušující příběh o tom, jak nás již oblíbená značka dokázala znovu překvapit díky neuvěřitelnému party stanu Ecotent.

Představte si, že se nacházíte v srdci evropských řemesel, kde šikovné ruce truhlářů, mechaniků, malířů a kutilů vytvářejí každodenní zázraky. To je svět, kde kraluje společnost Festool se svým sortimentem špičkového elektrického nářadí. Ale je toho víc, je tu příběh vášně a oddanosti, který dalece přesahuje rámec řemeslného umění a spojuje nadšence po celé Evropě. Je tu Festool Roadshow.

Počáteční dilema

V květnu vyrazil na cestu po Evropě kamion Festool Roadtruck s odvážným posláním: přenést zážitek z práce se stroji Festool přímo do rukou zákazníků. Do vašich rukou. Byl tu však jeden malý problém: jak vytvořit venkovní prostor, který by byl stejně praktický jako fascinující?

Roadtruck měl být pohlcujícím zážitkem s možností se všeho dotýkat " Řemeslníci, profesionálové a nadšenci do nářadí měli mít možnost vyzkoušet si výrobky Festool v celé jejich velikosti pod vedením kvalifikovaných odborníků. Jak ale vytvořit ideální prostředí pro tento zážitek? A jak ochránit účastníky a vybavení před prudkým sluncem a deštěm?

Příchod stanů Ecotent: epický zlomový okamžik

A právě zde přichází na řadu výrobky Ecotent, party stany, které se postaraly o odlišení. Tento elegantní stan z tmavě modré tkaniny nejenže poskytl dokonalé zastřešení, ale také vytvořil ohromující vizuální dojem, který ladil s image značky Festool a Roadtruck. Logo v zářivě zelené barvě, tiště na tkanině, dodalo výrobkům osobitost a vytvořilo atmosféru v pravém stylu Festool. Po letech cestování je logo stále stejně viditelné a poutavé jako první den a žádné povětrnostní podmínky nedokázaly tisk ovlivnit. Ecotent však není jen o poutavé dekoraci. Tyto všestranné výrobky prokázaly svou praktičnost, poskytly bezpečný a pohodlný prostor a stabilní a bezpečný přístřešek, kde mohly být výrobky Festool důkladně testovány za všech povětrnostních podmínek, neboť jsou zcela nepromokavé, chrání před  UV zářením a jsou nehořlavé. Robustní konstrukce z hliníku odolala opakované montáži a demontáži, takže je ideálním partnerem pro silniční nákladní vozidla v celé Evropě.

Nehořlavá Nehořlavá
Bez nářadí Bez nářadí
Stabilní Stabilní
Nepromokavé Nepromokavé
EYE-CATCHER

Události a propagace

Už jste naplánovali další akci? Doufejme, že jste také přemýšleli o vhodném zastřešení. Nebo ještě lépe: řešení pro venkovní prostor, které vynikne.

Zjistěte více

Kouzlo historie společnosti Festool

Toto není jen příběh party stanu, ale příběh o tom, jak se důvěryhodná značka zavázala k tomu, aby se zákazníci cítili jako členové rodiny. Společnost Festool dokázala, že vášeň a odhodlání mohou posunout hranice řemeslného zpracování a vytvořit jedinečný zážitek, který zanechal a stále zanechává svou stopu.

Toto je příběh o tom, jak party stan Ecotent vyřešil problém a vytvořil nezapomenutelný zážitek. Je to příběh společnosti Festool a může být i vaším. Proto při plánování své příští akce nezapomeňte myslet na vhodný přístřešek a řešení venkovního prostoru, které zaujme. Společnost Festool to dokázala a výsledkem je triumf kreativity a praktičnosti.

Vaše dobrodružství začíná se stanem Ecotent, který dokáže z obyčejné akce udělat nezapomenutelný zážitek.

 
 
Vaše země. Váš jazyk.
Procházíte stránku www.ecotent.cz. Chcete přejít na cílovou doménu?
Spojené státyPřejít na www.ecotent.us
Vaše země. Váš jazyk.
Party stany spojují lidi a kultury. Stejně jako naše webové stránky. Vyberte si zemi a jazyk pro optimální prohlížení.